Piosenki ruchowe z kanału Super Simple Songs + teksty

Pamiętajcie, że jeżeli chcemy język angielski rozwijać w domu, to powinno dzieciom sprawić jak najwięcej frajdy. Ruch jest tak samo ważny, jak rozwój języka, a wręcz są naukowcy, którzy twierdzą, że to ruch ma największy wpływ na rozwój dziecka od urodzenia do 6 roku życia. Dlatego idealnie byłoby połączyć ruch z nauką języka. Mogą do tego służyć piosenki z tego posta.

Znajdziecie tutaj krótką listę bardzo prostych, wyraźnie zaśpiewanych piosenek – łączymy więc rozwój ruchowy z językowym. Dzieci mogą śpiewać, pokazywać palcami, skakać, biegać lub wykonywać inne czynności. Załączamy również teksty dla rodziców, którzy chcą śpiewać z dziećmi 🙂

Piosenki pochodzą z naszego ulubionego kanału Super Simple Songs:

WALKING WALKING

Walking walking tekst piosenki dla dzieci

IF YOU’RE HAPPY 

If you’re happy tekst piosenki dla dzieci

HEAD SHOULDER KNEES TOES

Head shoulders knees and toes tekst piosenki

OPEN SHUT THEM 

Open shut them tekst piosenki dla dzieci

ONE LITTLE FINGER

One little finger tekst piosenki dla dzieci

 

!!!INFORMACJE O KURSIE!!! 

Celem tej strony jest nie tylko sprzedaż książek, ale także rozwój językowy. Zaczynamy od angielskiego, ale w przyszłości będziemy tematykę poszerzać o kolejne języki.

W naszym kursie odwecie się, jak w przyjemny i bezstresowy sposób wprowadzić angielski w domu. Jest to pomoc dla zapracowanych rodziców, mająca na celu oszczędzenie im czasu i wysiłku. 

DLA KOGO JEST TEN KURS?

  • Dla rodziców, którzy noszą się z zamiarem wprowadzenia angielskiego w domu, ale jeszcze tego nie zrobili. 
  • Dla tych, którzy już zaczęli, ale brakuje im pomysłów. 
  • Dla tych, którzy nie mają czasu na szukanie nowych piosenek, bajek i zabaw.

Zależy nam, by z tego kursu mogli skorzystać ci, dla których angielski jest priorytetem, jak i ci, którzy chcą dzielić czas dzieci pomiędzy różne aktywności. 

Kurs będzie w cenie jedynie 47 zł. Po zakupie kursu otrzymacie dostęp do grupy wsparcia na Facebooku a także ciągłe aktualizacje. 

Zależy nam, aby wprowadzanie angielskiego nie wiązało się z żadnym stresem; żeby mogli to zrobić nawet rodzice, którzy nie posługują się biegle językiem. Stąd pomysł na grupę na Facebooku i kiedy będą się pojawiały nowe aktualizacje kursu, czyli nowe piosenki, bajki, zabawy – będziecie tam o tym informowani. 

Pełny opis kursu ukaże się w  osobnym poście w weekend.  

   

Napisz komentarz